Gdy duży biust staje się problemem

Rozmiar biustu – najczęstszy kompleks Polek.  Dla jednych za mały, dla drugich za duży! Jednak większy problem mają te drugie. Nie chodzi tu tylko o względy estetyczne, ale również o zdrowotne! Nie ma jakiegoś przedziału, który jednocześnie stwierdza od jakiego rozmiaru biust uznawany jest za duży. Wszystko zależy od subiektywnej oceny jego posiadaczki. Wbrew powszechnej opinii, najważniejszy nie jest obwód biustu, a klatki pod nimi! Rozmiar miseczki biusciorto różnica pomiędzy powyższymi obwodami. Im większa różnica, tym większa miseczka. Logiczne, prawda? Większy biust, to większy ciężar do podtrzymania.  Nieodpowiednio “ubrane” piersi obciążają kręgosłup i sprawiają, że sylwetka wygląda nieatrakcyjnie – większość kobiet zaczyna się garbić. Do tego dochodzi niskie poczucie własnej wartości. Duży biust ukrywają pod obszernymi ubraniami. Im większy biust, tym mniejsze zadowolenie z wakacji.. W końcu podczas lata pokazujemy ciało. Obcisłe ubrania, kostium kąpielowy… Lejący się żar z nieba… i duży biust? To naprawdę kiepskie połączenie. W takich przypadkach kobiety z dużym biustem zazdroszczą pozostałym rozmiaru A! Zanim zdecydujesz się na operacyjne zmniejszenie biustu spróbuj go odpowiednio ubrać, kto wie może dzięki temu w końcu go zaakceptujesz.

Co wybierać?

Głębokie dekolty są stworzone właśnie dla Ciebie! Łódki, serki. Bez względu na to, który z nich wybierzesz Twój biust będzie eksponował się pięknie!

Golfy i stójki  – pozbądź się z ich z szafy!
blust

Nie ma nic gorszego niż zabudowane bluzki! Koniecznie musisz z nich zrezygnować! Dzięki nim biust wydaje się jeszcze większy!

Bez rękawków czy “z”?

Zrezygnuj z bezrękawników. Z reguły mają zabudowaną górę, która jeszcze bardziej powiększy Twoje piersi! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *